SZKOLENIA, kursy, warsztaty decoupage i scrapbooking - Gdańsk.


Chcesz nauczyć się od podstaw decoupage lub scrapbookingu?
Nauczyć się czegoś nowego, poznać radość stworzenia własnymi rękami?
Nie musisz mieć żadnych szczególnych zdolności !!
ZAPRASZAM DO SIEBIE NA KAMERALNE WARSZTATY.

W warsztatach uczestniczą osoby W KAŻDYM WIEKU, gimnazjalistki, studentki, młode mamy, dojrzałe kobiety, panie na emeryturze, szukające nowej drogi samorealizacji - czekamy też na Panów! Nie obawiaj się, to na pewno zajęcia także dla Ciebie :))- - - - - - - - - - - - - NAJBLIŻSZE ZAJĘCIA - - - - - - - - - - 

w odpowiedzi na trafiające do mnie zapytania informuję:
podane ceny są kosztem całkowitym zajęć (obejmują koszt materiałów, zajęć, słodkiego poczęstunku)
wykonane prace pozostają własnością uczestników.
Maksymalna ilość uczestników na warsztatach - 8 osób.

Warsztaty w Pracowni są prowadzone przeze mnie (właścicielkę tego bloga) Mirellę Baniecką :) Ale zdarza się tez, że zapraszam różnych niezwykle utalentowanych gości - wtedy warsztaty są wyraźnie opisane jako "warsztaty gościnne". Bony upominkowe na warsztaty nie obejmują warsztatów gościnnych.

25.02 sobota 11.00 "DECOUPAGE - pisanki na wydmuszkach gęsich" 3,5h, 95zł
10.03 piątek 10.00 "SCRAPBOOKING - kartki wielkanocne" 3,5h, 95zł
11,03 sobota 10.00 WARSZTATY GOŚCINNE Mixed Media - Anna Iwanowska
18.03 sobota godz. 10.00 "DECOUPAGE - pisanki na wydmuszkach gęsich" 3,5h,  95zł
18.03 sobota godz. 15.00 "TRANSFER wydruków - pisanka + koszyczek vintage" 4,5h 120zł
24.03 piątek godz. 17.00 "SCRAPBOOKING - kartki,  stemplowana Welkanoc." 3,5h, 95zł
25.03 sobota godz. 10.00 "Fantazyjne pisanki vintage w koszyczku - ornamenty 3D" 6h, 150zł
31,03 piątek godz. 17.00 WARSZTATY GOŚCINNE Guriana
01.04 sobota godz. 14.00 WARSZTATY GOŚCINNE Guriana

zapisy na warsztaty (z wyjątkiem gościnnych) retrodrobiazgi@gmail.com lub tel. 501 011 551

WSZYSTKIE WARSZTATY SĄ ODPOWIEDNIE DLA OSÓB NA KAŻDYM POZIOMIE ZAAWANSOWANIA. W warsztatach bierze udział max. 8 osób, w tak kameralnych warunkach jestem w stanie pomóc osobom początkującym i jednocześnie podpowiedzieć coś nowego osobom, które chcą pójść krok do przodu.


DECOUPAGE - pisanki na wydmuszkach gęsich.
25.02.2017 sobota godz. 11.00
18.03.2017 sobota godz. 11.00

Znalezione obrazy dla zapytania pisanki site:retrodrobiazgi.blogspot.com   Znalezione obrazy dla zapytania pisanki site:retrodrobiazgi.blogspot.com

Kto raz zacznie ozdabiać gęsie wydmuszki, nie może przestać - to naprawdę można pokochać :) Ozdobione przez Was jajeczka będą znikać w bardzo szybkim tempie z Waszego domu "rozkradane" przez Waszych znajomych. Potrzebujecie sporo czasu aby zrobić ich odpowiednio dużo ;) Na tych zajęciach będziemy ozdabiać wydmuszki techniką decoupage. Będzie można spróbować też patynowania. Powiem jak sprawić, aby pisanka była ciekawa, piękna a niekoniecznie bardzo pracochłonna. Każdy wykona trzy pisanki z wzorami jakie sam wybierze.
czas trwania ok. 3,5h, cena 95zł


SCRAPBOOKING - kartki wielkanocne.
10.03.2017 piątek godz. 17.00

zdjęcia z chwilkę :)

Na warsztacie będziemy tworzyć kartki o tematyce wielkanocnej - więc na pewno nie zabraknie zajączków i jajek. Przede wszystkim będę chciała Wam pokazać, ze aby zrobić piękne kartki i ucieszyć niemi swoich bliskich nie trzeba kupować skomplikowanych (i drogich) narzędzi. Nawet jeżeli na co dzień nie zajmujesz się scrapbookingiem - możesz pobawić się z nami z okazji świąt :)  obejdziemy się bez wykrojników, wykorzystamy papiery, szablony, wycinanki i tusze oraz to co można znaleźć w naszych szufladach. Osoby początkujące będą mogły zapoznać się z techniką scrapbookingu, osoby które pierwsze kroki mają już za sobą - spróbować nowych sposobów na dodanie kartkom urody. 
czas trwania ok. 3,5h, cena 95złWarsztaty gościnne - Ramka Mixed Media
prowadzone przez Annę Iwanowską - Anai
zapisy mailowo - anai@wp.pl
11.03.2017 sobota godzina 10.00
TRANSFER wydruków - pisanka + koszyczek.
farby kredowe, przecierki
18.03.2017 sobota godz. 15.00

     

zdjęcia koszyczka za chwilkę

Zajęcia na którym nauczycie się stosować technikę transferu wydruków na dwa różne sposoby. Wykonamy pojemnik/koszyczek w stylu shabby, ozdobiony motywami techniką transferu. Dodatkowo wykonamy pisankę - na niej, ze względu na to, że nie jest płaska tak jak drewniany pojemnik,  transfer wykonamy w inny sposób. Poznane techniki będziecie mogli wykorzystać na innych przedmiotach (niekoniecznie wielkanocnych) - sa one bardzo przydatne przy nanoszeniu dedykacji, zdjęć, albo po prostu motywów których nie na na serwetkach do decoupage.
Czas trwania spotkania ok. 4,5h  cena 120zł


SCRAPBOOKING - stemplowana wielkanoc, kartki.
24.03.2017 piątek godz. 17.00
zdjęcia z chwilkę :)


Na tym warsztacie będziemy bawić się stemplami. Nie użyjemy papieru srapowego. Sami będziemy komponować wzory i kolory tła przy pomocy farb, tuszów, szablonów i stempli. Na stole zagoszczą zajączki, kurczaczki i jajka. Będę się starała pokazać Wam różne techniki w pracy ze stemplami, tak abyście umieli je jak najlepiej wykorzystać na wiele sposobów.
Czas trwania spotkania ok. 3h  cena 95złFantazyjne pisanki vintage w koszyczku - ORNAMENTY 3D
25.03.2017 sobota godz. 10.00
zdjęcia za chwilkę

Na zajęciach wykonamy dwa rodzaje przedmiotów - pojemnik/koszyczek oraz pisanki z wydmuszek gęsich, wszystkie ozdobione ornamentami wykonanymi z mas samoutwardzalnych przy pomocy form. Pokaże jak wykonywać takie ornamenty oraz w jaki sposób je wykańczać., Będzie można spróbować patynowania patyną olejną oraz przecierek metodą "suchego pędzla". Ze względu na specyfikę techniki warsztaty będą dość długie - ale będzie się na nich sporo działo :) Ja zawsze na naszych warsztatach będziecie mogli skorzystać z prezentowanej techniki, ale konkretne wzory i kolory ozdabianych przedmiotów dopasować do swoich gustów.
Czas trwania spotkania ok. 6h  cena 150zł

WARSZTATY GOŚCINNE - Dorota GURIANA

więcej informacji i zapisy na blogu Guriany TUTAJDECOUPAGE - romantyczny kuferek.
farby kredowe, tworzenie ciekawego tła
21.04.2017 piątek godz. 17.00

  

Warsztat dotyczący klasycznego decoupage z użyciem serwetek. Odpowiedni dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Osoby początkujące będą mogły poznać podstawy techniki decoupage, osoby bardziej zaawansowane - popracują nad umiejętnością stworzenia własnego, ciekawego tła dla wybranego motywu. Dodatkowo będziemy pracować farbami kredowymi, które są niezwykle łatwe w użyciu oraz idealnie nadają się do ozdabiania większych przedmiotów i odnawiania mebli.  Na zajęciach ozdobimy drewniane pudełko - każdy będzie miał możliwość wyboru odpowiadającego mu motywu i kolorystyki.
Czas trwania spotkania ok. 4h  cena 110zł
 Scrapbooking - album na własnoręcznie klejonej bazie.
22.04.2017 sobota godz. 11.00

      

Albumy ze zdjęciami to niewątpliwie jedna z najciekawszych i najbardziej wciągających form scrapbookingu. W dzisiejszych czasach, gdy zdjęcia "giną" nam w czeluściach komputera, zrobienie albumu jest okazją do wydobycia ich na światło dzienne, stworzenie wspaniałej pamiątki dla siebie lub dla swoich bliskich. Na zajęciach wykonamy niewielki albumik w bardzo atrakcyjnej formie - na samodzielnie sklejonej bazie ze sztywnym grzbietem. Otrzymamy solidnego "grubaska" który będzie miał niewielkie rozmiary, ale dzięki wielu trikom pomieści naprawdę dużo zdjęć. Możesz przynieść na warsztat zdjęcia, ale możesz też zrobić album, a zdjęcia uzupełnić w domu
czas trwania ok. 4,5h, cena 135zł

zapisy na warsztaty i więcej informacji
retrodrobiazgi@gmail.com   lub    tel. 501 011 551


adres i mapka z dojazdem na dole tej strony
- - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Jeżeli jesteś zainteresowana jakimś konkretnym tematem - napisz,
  postaram się uwzględnić to w grafiku sobotnich spotkań grupowych.

Możliwe są też warsztaty zorganizowane "na życzenie" w wybranym temacie z dziedziny decoupage, scrapbookingu czy mixed mediów, zarówno dla osób prywatnych jak i firm.czy instytucji oświatowych. Mogą być zorganizowane w Pracowni lub miejscu wskazanym przez klienta. Minimalna ilość uczestników - 5 osób. 


Jeżeli podobają Ci się moje prace prezentowane na blogu i masz ochotę nauczyć się robić podobne SERDECZNIE ZAPRASZAM :)

DOJAZD
Pracownia Rękodzieła RETRO DROBIAZGI, ul. Malczewskiego 118A
tramwaj nr 12 czwarty przystanek od dworca PKP


Wyświetl większą mapę

28 komentarzy:

  1. Jaka szkoda, że to na drugim końcu Polski z pewnością bym skorzystała.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja bym chętnie skorzystała , ale w drugiej połowie lipca czy jest możliwy taki termin?

    OdpowiedzUsuń
  3. Witam,
    jestem z Gdańska, często podziwiam Twoje prace i chętnie przyjdę na warsztaty Scrapbooking,

    pozdrawiam serdecznie
    Marzena

    OdpowiedzUsuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  5. Bardzo żałuję, że jestem z drugiego końca Polski, bo posłuchałabym rad specjalistów :( Jednak mam paru znajomych z Gdańska, z którymi podzieliłam się informacją;) Myślę, że na pewno wpadną. I dziękuję za inspiracje i przepiękne dzieła sztuki, które wychodzą spod tak "artystycznych rąk" :)
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Cudne piękności, wręcz niezwykłe. Kocham się w takich dudeńkach. Również i ja zamieszczę Twój link, na moim profilu. Do kolejki, po prezent się nie zapisuję, bo z pewnością, nie mam szans. Jednakże chciałabym sobie od Ciebie kupić tę szkatułkę różaną, którą umieściłaś na stronie głównej, a zatem chciałabym wiedzieć ile ona kosztuje ? Mieszkam w rejonie pomorskim, a więc jeśli tylko będę w Gdańsku z pewnością Cię odwiedzę. Tymczasem gratuluję tak wspaniałego talentu, serdecznie Cię pozdrawiając. Dobranoc...

    OdpowiedzUsuń
  7. Cudeńkach *
    Przepraszam za błąd z przeoczenia i zauroczenia Twymi Dziełami. Pozdrawiam...

    OdpowiedzUsuń
  8. Libro - niestety nigdzie nie mogę znaleźć Twojego maila - więc piszę tutaj - czy mogłabyś w sprawie szkatułki napisać do mnie na adres retrodrobiazgi@gmail.com ?

    OdpowiedzUsuń
  9. Szkoda ,że tak daleko bo również z checią bym się u Ciebie pojawiła. Może kiedyś...........oj milutkiego odprężenia wam życzę na warsztatach.Bo dla mnie decoupage to niesamowite odprężenie kocham te robótki.Pozdrawiam was słonecznie az ze Skoczowa koło bielska.Ania

    OdpowiedzUsuń
  10. Witaj Konstancjo , ja wprawdzie jestem z drugiego końca Polski ale akurat będę na wakacjach w dwóch pierwszych tygodniach lipca na półwyspie , więc chciałabym skorzystać z Twoich warsztatów scrapbookingowych , najbardziej interesuje mnie metody mixmediowe i technika pracy z tuszami . Aż żal że nie mogę uczestniczyć w najbliższych warsztatach . Pozdrawiam Iwona

    OdpowiedzUsuń
  11. Mam pytanko. Będę w trójmieście pierwszy tydzień września. Czy nie jest przypadkiem planowany jakiś kursik na 8.09?

    OdpowiedzUsuń
  12. nowy terminarz warsztatów właśnie ogłoszony :) niestety, najbliższy będzie 15 września, wcześniej raczej nie dam rady - remont nam się przesunął ;(

    OdpowiedzUsuń
  13. witam chcialabym sie dowiedziec czy organizwane beda jakies warsztaty w terminie 26.11.2012-09.12.2012 ?
    Anna

    OdpowiedzUsuń
  14. Witam Pani Anno :) właśnie jestem na etapie układania grafiku na listopad i grudzień, najprawdopodobniej będą zajęcia w soboty 1 i 8 grudnia, jeżeli ma Pani jakieś sugestie co do tematyki - proszę o kontakt mailowy, może uda mi się to uwzględnić :)

    OdpowiedzUsuń
  15. Witam,
    serdecznie dziekuje za odpowiedz co do terminu warsztatow.

    probowalam skontaktowac sie meilowo, niestety jest problem, gdyz wiadomosci wracaja.

    Dopiero zaczynam swoja przygode z decoupage.
    jestem zainteresowana zdobieniem mebli i szkla ta metoda.
    Mam nadzieje, ze szkolenia w terminei 1 i 8 grudnia beda zwiazane z moimi zainteresowaniami.    pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  16. czy te wiadomości wracały w ostatnich dniach czy może w pierwszej połowie października? bardzo proszę napisać jeszcze raz, a jeżeli nie dojdzie proszę o kontakt na adres mbaniecka@bantel.com.pl

    OdpowiedzUsuń
  17. Oooo fajnie, że są warsztaty z dziećmi, tylko co zrobić jak się ma bliźniaki? Rozdzielić to nie bardzo się da :)

    OdpowiedzUsuń
  18. w sytuacjach nie typowych - dzwonimy, mailujemy - zawsze się da coś wymyśleć, nie dyskryminujemy mam więcej-dzietnych :))) choć oczywiście tata też może się wybrać, i będzie do pary ;)

    OdpowiedzUsuń
  19. A no masz rację, nie wpadłam na to ;) Szkoda, że nam termin nie pasuje!

    OdpowiedzUsuń
  20. szkoda, że mieszkasz tak daleko, bo warsztaty super :(

    OdpowiedzUsuń
  21. Konstancjo. Czy planujesz warsztaty z patynowania ,stosowania złoceń, decupage z efektem metalu?

    OdpowiedzUsuń
  22. o, przepraszam Bałatko - jakimś cudem przeoczyłam Twój wpis i nie odpowiedziałam; warsztaty z patynowania (postarzania) były w styczniu,ale powtarzają się co jakiś czas (przeważnie w temacie z wypukłymi ornamentami); złocenia prawdopodobnie będą w marcu - na dniach uzupełnię grafik :)

    OdpowiedzUsuń
  23. Ojej :( przegapiłam wasztaty z podstaw decoupage i cieniowania i tworzenia tła :( czy beda takie w najblizszym czasie jeszcze? Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  24. oczywiście :) warsztaty ogólne z decoupage, cieniowania, ornamentów i postarzania powtarzają się cyklicznie co kilka-kilkanaście tygodni; zapraszam - proszę śledzić grafik :)

    OdpowiedzUsuń
  25. Polecam wszystkim warsztaty u Pani Mirelli. Fantastyczna atmosfera. Pod okiem takiej "nauczycielki" okazuje się, że każdy potrafi wykonać cudeńka :). Robiąc zakupy w sklepiku zawsze można liczyć na cenne porady i pomysły. Przestałam robić zakupy w internecie ;)

    OdpowiedzUsuń
  26. Nareszcie coś na moim końcu Polski :) Do zobaczenia :)

    OdpowiedzUsuń
  27. Witam, chciałabym zapytać, kiedy można spodziewać się grafiku na sierpień? Bardzo chciałabym przyjechać do Państwa na warsztaty, ale nie jestem z Gdańska i muszę zaplanować nocleg :)

    OdpowiedzUsuń
  28. Z niecierpliwością czekam na grafik! :D
    Ania

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję każdemu za chwilkę poświęconą na napisanie komentarza, to szalenie miłe i motywujące :)

Wystąpił błąd w tym gadżecie.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails