piątek, 10 października 2014

Vintage photo collage.

 

Nie uważacie, że stare zdjęcia są magiczne? Po pierwsze technicznie są na ogół fantastycznym dziełem sztuki. Dzisiaj robienie zdjęć jest proste - sto lat temu fotografowie musieli posiadać wysokie umiejętności. Po drugie, kiedy patrzę na nie, zaczynam myśleć o ludziach, których widzę. O ich życiu, myślach, marzeniach ... Nie mogę się oprzeć kolekcjonowaniu starych zdjęć. To zdjęcie młodej kobiety poruszyło mnie szczególnie - wykorzystałam je więc do kolażu na blejtramie. Użyłam papierów 7Gypses, idealnych do kolaży w stylu vintage, a także moich ulubionych dodatków- koronek i szarego płótna.

Don't you think, that old photos are magical? First of all, technically they are usually fantastic peace of art. Today making photos is easy - hundred years ago photographers had to have o lot of skills.   The second thing is, when I look at them, I start to think about people wich I see. Their lifes, their thots, their dreams ... That's why I can,t resist collecting old photos. when I find them on flew market. This one moved my heart specially and I used it for my collage.  I put it  on a small  canva covered with burlap and added a peace of wonderful 7Gypsies paper from Conservatory Collection.

 8 komentarzy:

 1. Piękny obrazek, magiczny. Taka uchwycona chwila. Zdjęcie przyciąga uwagę, ale to ty pięknie go ożywiłaś.Bardzo mi się podoba
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Stare zdjęcia są cudowne. Też je bardzo lubię!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawie i bardzo ładnie. Mam zdjęcie swojego dziadka w mundurze i zainspirowałaś mnie, żeby coś wymyślić. Wojskowego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. cudna praca:). ja tez uwielbiam stare zdjecia:). patrzac na nie naplywaja mi do glowy dokladnie takie same mysli jak Tobie:). pozdrawiam cieplo:). malwinku

  OdpowiedzUsuń
 5. Замечательная работа, все так органично!

  OdpowiedzUsuń
 6. Stare zdjęcia mają w sobie mnóstwo magii, również je uwielbiam! Ale Ty Kochana potrafisz dać tym zdjęciom tak niezwykłą oprawę, że dech zapiera!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję każdemu za chwilkę poświęconą na napisanie komentarza, to szalenie miłe i motywujące :)

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails