wtorek, 26 sierpnia 2014

W Poznaniu.


Niespodzianka dla wszystkich, którzy pytali mnie o warsztaty torbowe :) Zostały ustalone dwa nowe terminy - w tym jeden w POZNANIU. W Poznaniu spotkamy się 26.09.2014 w piątek, godz. 16.30. Wiem, że pora jak na dzień roboczy troszkę wczesna - ale, że do Poznania drugi raz nie wybiorę się szybko, mam nadzieję, że się zmobilizujecie :)

W czasie warsztatów z jasnej, bawełnianej torby wyczarujemy torbę Twoich marzeń w Twoich ulubionych kolorach. Do zdobienia przygotowałam torby bardzo dobrej jakości - z grubej bawełny (z wewnętrzną kieszonką :) ). Własnoręcznie przez Ciebie ozdobiona na pewno będzie robić świetne wrażenie. W czasie zajęć nauczysz się jak wykorzystać technikę decoupage do zdobienia rzeczy z materiału - w ten sam sposób można zdobić inne przedmioty, np. poduszki, fartuszki kuchenne. Zajęcia są odpowiednie dla osób na każdym poziomie zaawansowania (także dla początkujących). Podobne torby możesz zobaczyć TUTAJ.

 26.09.2014 (piątek) godz. 16 (czas trwania ok. 4h), cena 120zł
Poznań, siedziba sklepu STONOGI, ul. Grunwaldzka 111

Dodatkowe informacje i ZAPISY - mailem i telefonicznie
retrodrobiazgi@gmail.com, tel. 501 011 551


Przypominam też o warsztatach decoupage na drewnie, które odbędą się dzień później na poznańskim Craft Party


Na tym spotkaniu postaram się pokazać jak sprawić, aby Wasze prace deoupage stały się jeszcze bardziej interesujące. Każdy uczestnik wykona pudełko z wybranym przez siebie motywem i w swoich ulubionych kolorach. W czasie wspólnej pracy podpowiem kilka sposobów na stworzenie ciekawego tła oraz wykończenia przedmiotu. Porozmawiamy też o kolorach i detalach - bo przecież to one decydują o statecznym stylu waszego dzieła :) Na zajęcia nie musisz ze sobą przynosić nic, poza dobrym humorem i chęcią tworzenia - wszystkie narzędzia i materiały zawarte są w cenie warsztatów. Warsztat odpowiedni dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

 27.09.2014 (sobota) godz. 10 (czas trwania ok. 4h), cena 95zł
Poznań, CraftParty, ul. Żniwna 1 (Zespół Szkół Zawodowych nr 2)

Dodatkowe informacje i ZAPISY - mailem i telefonicznie
retrodrobiazgi@gmail.com, tel. 501 011 551

.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję każdemu za chwilkę poświęconą na napisanie komentarza, to szalenie miłe i motywujące :)

Wystąpił błąd w tym gadżecie.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails