niedziela, 27 kwietnia 2014

Ramka na zdjęcie.


Prosta, mediowa ramka. Dość delikatna - chciałam, aby eksponowała fotografię, której jest oprawą, a nie ją przytłaczała. Uważnych obserwatorów mogą nieco zdziwić drobne cyferki "35" dodane do dekoracji - ale ramka w zamyśle jest przeznaczona do zupełnie innego zdjęcia. Została zamówiona jako prezent na 35 rocznicę ślubu. Rocznica zwie się "koralową", kolory ramka  też miała być "koralowa" .... w rezultacie koral ukrył się pod bielą :)Jeżeli macie ochotę spróbować różnych technik wykorzystywanych przy robieniu podobnych ramek, zapraszam na RAMKOWE WARSZTATY 10 maja w sobotę. Zrobimy ramkę dużo bardziej odważną, będziemy chlapać, stemplować, tworzyć wzory, a przede wszystkim dobrze się bawić :)  Więcej informacji na temat warsztatów znajdziecie >>> TUTAJ. Będzie okazja do wypróbowania kilku nowych produktów, które pojawiły się w sklepiku - oto co podarowali nam nasi sponsorzy !

do 15 maja produkty tych marek w sklepiku z 10% RABATEM
na hasło "MAJOWE NOWOŚCI"

w środę 30 kwietniw i w piątek 2 maja - dodatkowe godziny pracy sklepiku
po informacje kliknij >> TUTAJMagicznie kolorowe media z 13@rts, wiosenne kwiatki z Craftmanii, niezbędne w mediowych pracach szablony z CraftFun oraz niezwykle uzależniające buttony z LemonCraft. ZAPRASZAM :)


5 komentarzy:

 1. Ramka zachwycająca :)
  Na warsztaty w Gdańsku niestety nie mam szans :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczna ramka! I właśnie to zdjęcie wygląda w niej idealnie! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ramka bardzo fajna - dobry pomysł na prezent
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna ramka. Naprawdę ona jest jedynie dopełnieniem do fantastycznego zdjęcia. Bardzo się mi podoba całość.

  OdpowiedzUsuń
 5. efekt został osiągnięty :) ramka tworzy subtelne otoczenie zdjęcia i choć prześliczna, to nie odwraca uwagi, a dodaje uroku całości :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję każdemu za chwilkę poświęconą na napisanie komentarza, to szalenie miłe i motywujące :)

Wystąpił błąd w tym gadżecie.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails