piątek, 14 lutego 2014

Warsztaty LO-sowe!

NIESPODZIANKA!!!
gościnne warsztaty scrapowe WIOSANKI w Retro Drobiazgach :)


Podczas warsztatu każdy uczestnik będzie miał okazję stworzyć kolorowego i radosnego scrapa o wymiarach 30x30cm z własnym zdjęciem. Będziemy używać wielu mediów, masek, papierów, tekturek i innych profesjonalnych dodatków do scrapbookingu. W programie przewidziano szalenie z maskami, kolorowymi mgiełkami - na koniec chlapanie farbkami. Jednym słowem wspaniała zabawa. Czas trwania 3h (początek godz. 11.00)

Prowadząca:
Ania czyli Wiosanka 
Lekko zwariowana optymistka, patrząca na świat przez różowe okulary. Kocha to to robi, do każdego projektu podchodzi z pasją i wielkim zaangażowaniem. Instruktorka, projektantka layoutów dla polskich sklepów z materiałami do scrapbookingu oraz międzynarodowych blogów wyzwaniowych. Prywatnie żona i mama dwóch synków. Gdy nie scrapuje musi się ruszać - jeździ na rowerze, pływa, jeździ na nartach, a gdy już zupełnie opadnie z sił zaszywa się pod kocem z gorąca herbatą i książką.

zapisy jak zwykle: retrodrobiazgi@gmail.com lub tel. 501 011 551

5 komentarzy:

 1. A gdzie to będzie?

  OdpowiedzUsuń
 2. tak ja napisane jest w pierwszym zdaniu postu - czyli w pracowni, na której stronie jesteśmy, RETRO DROBIAZGI, dokładne informacje o szkoleniach w pracowni i kontakt w zakładce "Szkolenia ..", na samym dole strony mapka

  OdpowiedzUsuń
 3. Warsztaty w internecie? To jak niby... Bez sensu, no.

  OdpowiedzUsuń
 4. pospieszę Konstancji z pomocą :)

  I pomoge gościowi w czytaniu ze zrozumieniem ..

  Warsztaty nie sa w sieci tylko w rzeczywistej pracowni Retro Drobiazgi znajdujacej sie w Gdańsku. Jest to spotkanie w realu!! Trzeba na nie przyjechać zeby móc spotkać się z Wiosanka i nauczyć się wykonywać scrapy.
  no :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja myślę, że gość tak sobie troluje ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję każdemu za chwilkę poświęconą na napisanie komentarza, to szalenie miłe i motywujące :)

Wystąpił błąd w tym gadżecie.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails