niedziela, 28 kwietnia 2013

Warsztaty w Pracowni.


Po niemal roku działania Pracowni w realu i kilkudziesięciu przeprowadzonych warsztatach po raz pierwszy udało mi się zrobić zdjęcia :) Zwykle na zajęciach tyle się dzieje, że nie mam głowy do wyciągania aparatu - a tym razem odwiedził mnie mój aparat z fotografem. Dziękuję dziewczynom za zgodę na publikację tych zdjęć. Dziękuję też wszystkim moim dotychczasowym kursantkom za ogromne zaangażowanie w pracę, optymizm i radość z efektów naszego współdziałania - praca dla Was daje mi ogromna satysfakcję. Gdyby któraś z Was znalazła chwilkę, aby zostawić komentarz z oceną zajęć >>> TUTAJ (na podstronie o warsztatach) - na pewno pomoże mi to sprawić, aby były coraz lepsze. Udało mi się też ułożyć NOWY  TERMINARZ z warsztatami na maj i czerwiec, szczegóły >>>TUTAJ.
A oto co działo się u nas w sobotę.

 


7 komentarzy:

 1. Pięknie :) Na warsztatach w Retro byłam pierwszy raz, wiele się dowiedziałam. A moja doniczka w słoneczniki zachwyciła wszystkich znajomych :) Z niedowiedzeniem ją oglądali,mówiąc, że wygląda jak kupiona :) Także zachęcona takimi opiniami, niebawem wybiorę się do Retro na zakupy :) Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne prace ! szkoda, że ja nie z Gdańska ;-(

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękną masz pracownię! Uczestniczki uśmiechnięte, więc warsztaty udane :) Też żałuję, że mieszkam na drugi końcu Polski ...
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie i nawet na kilku zdjęciach jesteś :)Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. W warsztatach uczestniczyłam już trzeci raz. Bardzo milo wspominam szczególnie te ostatnie z cyklu decoupage na szkle.
  Przyjazna atmosfera i pomoc Mirelli w tworzeniu pracy niezastąpiona. Dziękuje i do zobaczenia na kolejnych warsztatach.
  Serdecznie pozdrawiam.
  Ania

  OdpowiedzUsuń
 6. Czuję atmosferę tych warsztatów. Świetna sprawa :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję każdemu za chwilkę poświęconą na napisanie komentarza, to szalenie miłe i motywujące :)

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails