wtorek, 5 lutego 2013

Art Journal 2013.


Na UHK-owym blogu inspiracyjnym Cynka zaproponowała nam nowy projekt - Journal 2013. Tworzymy co miesiąc kolejne karty, opowiadające o tym co się wydarzyło w tym okresie. O czym myślałyśmy, lub co robiłyśmy, fajnie będzie to sobie przeczytać za rok. Oto moja styczniowa karta - ostatnio szukam równowagi pomiędzy działaniem a spokojem, pracą a odpoczynkiem, także pomiędzy czarno-białym a kolorem. Was też zapraszamy do zabawy.


I przy okazji kilka ogłoszeń parafialnych :) Dość niespodziewanie i nagle pojawił się w grafiku warsztatów nowy termin warsztatu "Transfer wydruków, zdjęć, napisów na przedmioty drewniane" - więc jeżeli ktoś miałby ochotę w najbliższy piątek o 17.30 - serdecznie zapraszam. W grafiku ustalone też są terminy warsztatów pisankowych, na które wszyscy czekali - szczegóły TUTAJ. 
A w pracownianym SKLEPIKU dostępne już też są cudownie kuszące gęsie wydmuszki oraz kilka nowych wzorów serwetek odpowiednich na pisanki.


Wiem, że Boże Narodzenie dopiero co było, a do Wielkanocy jeszcze dwa miesiące - ale pisankowanie to moja największa radocha w roku - więc lubię, gdy trwa jak najdłużej :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuję za życzliwe komentarze :)

9 komentarzy:

 1. This LOOKS GREAT.
  I like your colors, too!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsza odsłona Twojego art journala zapiera dech! Uwielbiam Twoje prace :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj:) Wspaniały pomysł, miesiąc w jednej karcie:) Pozdrawiam serdecznie:)
  Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 4. wow :) Aż jestem ciekawa kolejnych stron :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne kolory i pomysł - jak zawsze:)

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Fantastyczne, piękne, niesamowite!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Zachwycający :) przyglądam się kolorom, szczegółom i na nowo się zachwycam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję każdemu za chwilkę poświęconą na napisanie komentarza, to szalenie miłe i motywujące :)

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails