czwartek, 22 grudnia 2011

Cicha noc.

foto by baniecki
 Bardzo dziękuję za miłe komentarze do poprzedniego posta - cieszę się, że mogłam Wam w tym świątecznym okresie podarować troszkę wspomnień i emocji :) Dopiero dzisiaj uzupełniam o kilka zdjęć z nocy. Gdy planowaliśmy naszą wioseczkę, stwierdziliśmy, że z zimowym krajobrazem kojarzy nam się przede wszystkim cisza i noc. Nie pozostało man więc nic innego, jak wycyganić od młodszego jego nową latarkę (łatwo nie było, musieliśmy wiele obiecać w zmian). Następnie pan inżynier przy pomocy lutownicy zakupionej w czasach  świetności Składnicy Harcerskiej (gdzie też jako dziecko przyklejał nos do wystawy ;) )  przypomniał sobie czasy Adama Słodowego. Diody z latarki posłużyły do zrobienia lamp pochowanych w krzaczkach (z mchu chrobotka). I tak oto możemy przypatrywać się naszej zimie nawet wieczorem, chociaż za oknem trawa zielona. I Wam wszystkim darowuję ten widoczek, wraz ze świątecznymi życzeniami radości i szczęścia w gronie najbliższych oraz spełnienia marzeń w Nowym Roku.Dzienne zdjęcia naszej zimowej wioski w poprzednim poście.
.

10 komentarzy:

 1. Niesamowita ta wioska :)) Zdrowych i pogodnych świąt!! :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Niesamowita jesteś!
  Wioska - BAJKA!! Jak Ty znajdujesz na to wszystko czas??

  OdpowiedzUsuń
 3. Cuda cuda wyszły Wam cuda naprawdę piękności. Wiedziałam że jesteś zdolna, ale mnie na prawdę zaskoczyłaś. Zdrowych Spokojnych Świąt życzę i dużo pasji:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Very nice Christmas village,magical!Happy Christmas to you and a Blessed new year 2012.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczny pomysł! Nie mogę się po prostu napatrzeć na tę wioskę. Te wszystkie szczegóły i detale... cudo
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Bomba. Dziękuję za ścieżkę do moich włąsnych wspomnień, kiedy to oglądałam takie wioski na wystawie cukierni Kusza, w mieści , gdzie spędziłam dzieciństwo.
  To była wspaniałą podróż. Wszystkiego dobrego po świętach i w Nowym Roku

  OdpowiedzUsuń
 7. Podświetlona wioska stała się bardziej magiczna. Wielu wspaniałych pomysłów w Nowym Roku życzę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czarująca, powalająca, pomysłowa i zachwycająca dekoracja! Konstancjo nawet nie wiesz jak ja lubie Ciebie odwiedzać, relakcuję się u Ciebie :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję każdemu za chwilkę poświęconą na napisanie komentarza, to szalenie miłe i motywujące :)

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails