wtorek, 19 maja 2015

Motywatory.


Mam na blogu spore zaległości, w ogóle wszędzie mam spore zaległości. A jak nie możemy z niczym zdążyć to co robimy?? Oczywiście - rzucamy wszystko i idziemy zanurzyć się w naszych ulubionych zabawkach :) Też tak macie? Moje ulubione zabawki to stemple - tak jak pisałam ostatnio, postanowiłam nie tylko je kupować, ale czasami też użyć ;) I tak powstał mój "motywator" - w formie składanej książeczki, z zamknięciem na magnesik, a nawet z miejscem dodatkowym na przyszłe zapiski. Może pomoże? :) Projekt z uzależniających papierów UHK Gallery, których konkretnie napisałam na Uhakowym inspiracyjnym blogu. Oczywiście zawsze do kupienia także w pracownianym SKLEPIKU.
MAGNESY zaczynają mnie uzależniać, tak jak i kilka innych gadżetów. Niby nic, taki mały detal, a ma się ochotę zamykać i otwierać, zamykać i otwierać, zamykać i ... Tag na zapiski też przymocowany magnetycznie. Magnesy przetestowania i kupienia w pracownianym SKLEPIKU :) Uzupełniłam też zasoby papierów UHK Gallery i Galerii Papieru.
Pozdrawiam serdecznie, życzę efektywnego dnia :)
BARDZO DZIĘKUJĘ za wszelkie komentarze tutaj i fejsbukowe kliknięcia, to niesłychanie motywujące, że zaglądacie i szukacie inspiracji właśnie u mnie, NAPRAWDĘ!

4 komentarze:

Dziękuję każdemu za chwilkę poświęconą na napisanie komentarza, to szalenie miłe i motywujące :)

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails