piątek, 19 grudnia 2014

Warsztatowe wspomnienia.


Wspomnienie z warsztatów, które odbyły się kilkanaście dni temu. Nietypowych, osobistych, mających wprowadzić nas w świąteczny nastrój. Tworzyłyśmy  "magiczne domki", pełne wspomnień i świątecznych klimatów. Niestety nie mogę Wam pokazać końcowych efektów pracy uczestników - bo okazało się, że 4h to jednak za mało, aby domek wykończyć. Jeżeli któraś z uczestniczek ma zdjęcie skończonej swojej pracy - proszę prześlijcie je do mnie - miło mi będzie je zamieścić :)

Mój domek zamieszczę w następnym poście, a  dzisiaj kilka migawek z tego co się działo na zajęciach - w dużej mierze dzięki sponsorowi tekturowych kształtów WYCINANKA, który pomógł nam stworzyć magiczny klimat.

http://wycinanka.net/


Przepiękne, delikatne rameczki, gwiazdeczki, pędzący zaprzęg reniferów - malowałyśmy, śnieżyłyśmy, brokatowałyśmy - jak w czasach dzieciństwa.


 Używałyśmy też stempli - kotki były niewątpliwym przebojem.

Przecudowne wycinanki tekturowe z WYCINANKI oczywiście są w stałej ofercie pracownianego sklepiku, do którego zapraszam. Jeżeli wybieracie się w najbliższych dniach, zerknijcie na informacje o godzinach otwarcia w okresie "międzyświątecznym" TUTAJ

Wkrótce też zamieszczę grafik warsztatów na styczeń. Do zobaczenia w Pracowni w Nowym Roku :)


4 komentarze:

Dziękuję każdemu za chwilkę poświęconą na napisanie komentarza, to szalenie miłe i motywujące :)

Wystąpił błąd w tym gadżecie.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails