piątek, 5 grudnia 2014

Świąteczne warsztaty w pracowni.


W tym roku sezon świąteczny był w pracowni bardzo pracowity. Dziękuję wszystkim uczestniczkom za zapał i bardzo liczny udział w zajęciach - jesteście niesamowite. Jestem bardzo zmęczona - ale to pozytywne zmęczenie :)  Wasz entuzjazm i zaangażowanie dało mi wiele energii do dalszej pracy.
Dzisiaj relacja z jednego z warsztatów kartkowych, w których pomagali nam sponsorzy - papierów UHK Gallery i przepięknych wycinanek tekturowych I-kropka. Ich produkty oczywiście zawsze możecie kupić w pracownianym sklepiku :)

I-Kropkowe reniferki podbiły serca  wszystkich uczestniczek - chyba po raz pierwszy w mojej "Warsztatowej karierze" na zajęciach powstało tyle niemal identycznych kartek - ale po prostu nikt nie mógł się im oprzeć :)
 niezła kolekcja - nieprawdaż?? 
:)Jeszcze raz wszystkim dziękuję - zarówno z tych, jak i pozostałych warsztatów - w tym tygodniu odbywają się już ostatnie zajęcia, ale wkrótce ogłoszę już grafika na nowy rok - ZAPRASZAM.

A dzisiaj wieczorem - zwieńczenie naszych przedświątecznych działań, warsztat jedyny i magiczny, bożonarodzeniowy shadow box z marzeniami. Tym razem pomoże nam Wycinanka. Nie mogę się doczekać :)
2 komentarze:

  1. Piękne kartki!
    Zachwycam się Twoją pracownią - cudowny klimat! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ach jak pięknie popatrzeć na te zapracowane łapki, które tworzą takie śliczne rzeczy, piękne te Wasze kartki! Pozdrowionka Dora

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję każdemu za chwilkę poświęconą na napisanie komentarza, to szalenie miłe i motywujące :)

Wystąpił błąd w tym gadżecie.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails