poniedziałek, 20 stycznia 2014

Kalendarz 2014.


Długo to trwało ale jest :) Ze swoim kalendarzem spędzam zwykle sporo czasu. Mam go w rękach kilka razy dziennie, jesteśmy razem 12 miesięcy - musimy się dopasować nawzajem. Jestem wielbicielką vintage, więc jest na nim stare zdjęcie, jedno z tych z mojej kolekcji, które urzekło mnie najbardziej. Sporo żywych kolorów jak na ten styl, ale to jest właśnie to, co ostatnio bardzo mnie pociąga. Do tego mobilizujące motto. Oprócz starego zdjęcia potrzebowałam trochę koronki, kilku kredek i oczywiście moich ukochanych papierów z UHK Gallery (dokładnie których - napisałam TUTAJ). 


Pozdrawiam Was serdecznie, niezmiennie dziękuję za wszelkie ślady pozostawione po sobie w komentarzach - radują i utwierdzają w przekonaniu, że nie piszę na darmo :)
.

15 komentarzy:

 1. Z przyjemnością zagląda się do takiego kalendarza. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. cudowne kolory i motywy, kalendarz, który zachęca do wpisywania również przemyśleń...

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie ozdobiłaś swój kalendarz. Ja przymierzam się do mojego ale zdecydować się na motywy nie mogę..
  Bardzo mi się też podoba pudełeczko z poprzedniego posta
  pozdrawiam Marzena

  OdpowiedzUsuń
 4. Piekny. A ja też z innego tematu. Czy Fredka znalazła dom?

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczny :) Klimat vintage w połączeniu z intensywnymi kolorami tworzy niebanalne połączenie i tworzy piękny efekt :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięęęęęękny!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny! I fantastyczne zdjęcie! Mój kalendarz też mam w łapkach pół dnia więc rozumiem jak bliski ci być musi twój! :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak, kalendarzyk jest bardzo ważny. Ja również w dobie informatyzacji dźwigam taki papierowy w torebce i w tym roku oprawiłam swój samodzielnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. z wielką przyjemnością przyznałam Ci wyróżnienie Liebster Blog http://creativedecou.blogspot.com/2014/01/dostaam-wyroznienie-od-agnieszki-k-o.html

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękny jest! W Twoim stylu, będzie Wam razem dobrze :)
  Ciepło pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 11. I love these...Butterflies are a FAVE!

  OdpowiedzUsuń
 12. Dzień dobry!

  Jestem pod wielkim wrażeniem Pani prac! Sama próbuję coś tworzyć, ale myślę, że nie można tego nawet nazwać tego scrappem... :)

  Chciałabym pójść zawodowo w tym kierunku, ale nie wiem czy to możliwe. To naprawdę moja pasja, lecz same materiały są drogie. Mogłabym liczyć na jakąś małą radę? Są jakieś kierunki studiów czy kursy, które mi nieco w tym pomogą?

  asia.kied@wp.pl

  Pozdrawiam serdecznie! :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję każdemu za chwilkę poświęconą na napisanie komentarza, to szalenie miłe i motywujące :)

Wystąpił błąd w tym gadżecie.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails