niedziela, 29 kwietnia 2012


Kartka. W zamyśle miała być romantyczna, rozbielona, lśniąca ... hmmmm ... czasami myślimy jedno a robimy drugie :) I musicie mi uwierzyć na słowo, że jest lśniąca - bo aparat za nic nie chciał uchwycić błysku czarnego brokatu, fotograf ze mnie marny. Praca jest moją interpretacją najnowszego błyszczącego wyzwania na blogu Scrapmarket.


I jeszcze jedna inspiracja - w zupełnie innym klimacie (czasami sama się sobie dziwię, jak można robić tak różne rzeczy??) Tym razem lekkie, pachnące bzami pudełeczko, jako inspiracja letniego wyzwania na naszym blogu Pomorskie Craftuje.  Zapraszam do wyzwań i serdecznie pozdrawiam z mojego słonecznego tarasu. Mam nadzieję, że dzisiaj wszystkim słońce świeci i pewnie marne szanse, aby w ten słoneczny dzień najdłuższego weekendu w Europie ktoś siedział przy komputerze  :))


11 komentarzy:

 1. karteczka jest przepiękna...
  uwielbiam takie...
  na słowo Ci wierzę, bo mam czasami tak samo... trudno jest uchwycić błysk...

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne prace! Kartka jest niesamowita, bardzo klimatyczna, a pudełko tak piękne, tak delikatne, że aż dech zapiera :)
  Pozdrawiam gorąco :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Och zakochałam się w tej kartce...śliczna mimo iż nie błyszczy na zdjęciu ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. Piekne prace. Kartka jest wspaniala. Milego dnia, A.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kartka boska, wow!!
  Pudełeczko bardzo letnie, ciepłe, kojarzy mi się z wakacyjną wolnością :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Karteczka bardzo ładna, a pudełeczko aż pachnie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zaniemówiłam po raz kolejny :)

  OdpowiedzUsuń
 8. jej, wszystko tu wymiata. jesteś czarodziejką! ja dopiero stawiam początki w decuopage, ale może kiedyś dojdę chociaż do połowy tych umiejętności co ty. oby:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. jej, wszystko tu wymiata. jesteś czarodziejką! ja dopiero stawiam początki w decuopage, ale może kiedyś dojdę chociaż do połowy tych umiejętności co ty. oby:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję każdemu za chwilkę poświęconą na napisanie komentarza, to szalenie miłe i motywujące :)

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails