O mnie i o warsztatach.


"Kiedy staramy się wkładać w nasze życie pasję i znaczenie, to jest tak, jakbyśmy, rzucając kamyk inspiracji, powodowali piękny efekt kręgów na wodzie. Kiedy ktoś podąża za swoim marzeniem, próbuje czegoś nowego lub podejmuje odważny krok, wtedy ludzie wokół wyczuwają tę energię i już wkrótce sami zaczynają podejmować odważne decyzje wywołując w ten sposób kolejne kręgi."
/Christine Mason Miller/

Nazywam się Mirella Baniecka, praktycznie od zawsze zajmowałam się różnymi formami rękodzieła, w ostatnich latach jest to głównie decoupage i scrapbooking. Obie techniki są moją ogromną pasją, w zasadzie nałogiem, wypełniają każdą wolną chwilę. W ostatnich dwóch latach współpracowałam w zespołach projektowych kilku producentów i sprzedawców materiałów do scrapbookingu, obecnie należę do DT producenta papierów UHK Gallery (w przeszlości były to polskie i zagraniczne firmy takie jak Inddigo Blu Stamps, DP Craft, Lemoncraft, DailyArt) Z czasem moje hobby przerodziło się w sposób na życie - 2011r. powstała w "realu" Pracownia Rękodzieła RETRO DROBIAZGI, w której w czasie warsztatów staram się zaszczepić swoją pasję innym. 

Zajęcia w Pracowni są prowadzone w luźnej, kameralnej atmosferze - przy kawie, maksymalnie dla 8 osób. Nie bez powodu nazwałam je "warsztatami", a nie "kursami" czy "szkoleniami" - gdyż nie jest moim celem przekazywanie samej wiedzy ani  mechaniczny instruktaż. Nasza wspólna praca nie polega na kopiowaniu przedstawionego przeze mnie przedmiotu, zachęcam raczej do szukania własnej kompozycji, stylu, koloru. Chciałabym, aby były one zaczątkiem odnalezienia własnej drogi, kolejnym stopniem rozwoju. Mam też nadzieję, że czas spędzony w Pracowni będzie dla Was przede wszystkim dobrą zabawą, oddechem od dnia codziennego, najlepszą terapią - bo właśnie tym jest dla mnie moja twórczość i chciałabym, aby tym samym stała się dla Was. 

Miło mi będzie, jeżeli uczestniczki warsztatów poświęcą chwilkę na napisania komentarza z oceną na dole tej strony - chciałabym, aby moje zajęcia były coraz lepsze :)) 
 .............................................................
Relacja z warsztatów z dziećmi prowadzonych w Klubie Plama w Gdańsku.
............................................................

 --------------------------------------------------------------------------------------------------

6 komentarzy:

 1. W warsztatach uczestniczyłam już trzeci raz. Bardzo milo wspominam szczególnie te ostatnie z cyklu decoupage na szkle.
  Przyjazna atmosfera i pomoc Mirelli w tworzeniu pracy niezastąpiona. Dziękuje i do zobaczenia na kolejnych warsztatach.
  Serdecznie pozdrawiam.
  Ania

  OdpowiedzUsuń
 2. https://www.facebook.com/bozena.steciak7 maja 2013 09:55

  Warsztaty gorąco polecam!
  świetny sposób na dobre spędzenie czasu, odstresowanie i wyłączenie się na kilka godzin od spraw codziennych.
  Instruktorka Mirella w doskonały sposób potrafi przekazać swoją wiedzę, krok po kroku tłumaczy co i jak robić:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Brałam udział w Warsztatach Pisanki dla niecierpliwych (ja już nie mogę doczekać się wiosny.
  Polecam je wszystkim dziewczynom
  od 10 do 100 lat. To najlepszy sposób na pozbycie się stresu i bardzo wciąga. Mirella jest bardzo ciepłą, cierpliwą osobą,
  pracownia mała i sympatyczna.
  Uczestniczki bardzo się w spierają.Myślę, że jeszcze nie raz wezmę udział w warsztatach co polecam i innym.
  Ela

  OdpowiedzUsuń
 4. Kocham rękodzieło *u* Udział w takich warsztatach to moje marzenie :D Bardzo bym chciała realizować się zawodowo w taki sposób :D
  Cudowny blog i cudowne prace, serdecznie pozdrawiam! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. W warsztatach bralam udzial po raz pierwszy i mam nadzieje ze nie ostatni! Jestem poprostu zachwycona osobowoscia Mirelli i jej tworczoscia! Pracownia jest bardzo przytulna a atmosfera panujaca w niej nastraja do tworzenia.Mirella jest bardzo pomocna w realizacji wlasnych pomyslow bez narzucania swojich idej(osobiscie dla mnie to jest bardzo wazne). Bardzo indywidualnie podchodzi do kazdej z uczestniczek. Serdecznie polecam wszystkim kto jescze odrobine sie wacha! Napewno kazda wyniesie z tych zajec cos nowego dla siebie! Podziwiam prace Mirelli i podejscie do zycia od strony decoupage! Jest dla mnie duchowa inspiracja! Pozdrawiam serdecznie Oksana

  OdpowiedzUsuń
 6. Blog prowadzony z pasją

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję każdemu za chwilkę poświęconą na napisanie komentarza, to szalenie miłe i motywujące :)

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails